Hijyen ve Kalite

Tesis ve Hijyen

Firmamız müşterilerimize sağlıklı ve hijyenik bir ortamda günümüzün modern araç ve ekipmanları ile yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmaktadır.

Tesis ve Hijyen

Şirketimizin temel amaçlarından biri kurum kültürümüzün iyi niyet ve ticari ahlakın getireceği kaliteli ve lezzetli yemek, hijyenik bir ortamda üretim, mükemmel servis, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve profesyonel yönetim anlayışının sağlanması yönündedir. Bu amaç doğrultusunda tüm çalışanlarımız, gıda sektöründe uyulması gereken kurallar ve yasaların getirmiş olduğu gereklilikleri yerine getirmektedir.

KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ
KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ

ISO 9001, ISO 22000, ISO 45001, ISO 14001, ISO 10002 kalite yönetim sistemleri ile ilgili verilerin değerlendirilmesi analiz edilmesi düzeltici ve önleyici faaliyetlerin başlatılması amacı ile; istatistiki teknikler tüm hizmet verdiğimiz projelerimizde uygulanmaktadır.

Gıda GÜVENİRLİĞİ
Gıda GÜVENİRLİĞİ

Tüm merkezi mutfaklarımız ve hizmet verdiğimiz Projelerde uygulanmakta olan Gıda Güvenilirliği sistemlerimiz; hijyen & kalite yönetiminde görev alan gıda mühendislerimiz tarafından periyodik olarak denetimlere tabi tutulmaktadır. Bu denetimlerde temel felsefemiz sürekli iyileştirmedir, denetimler iş başı eğitim süreci içerisinde ilerlemektedir.

GIDA GÜVENLİĞİ
GIDA GÜVENLİĞİ

Yemek hizmeti sunduğumuz tüm misafirlerimizin gıda güvenliğini garanti altında tutan hijyen kalite güvence departmanımız kalite yönetim sistemlerimizle ilgili eğitim, denetim iyileştirme çalışmaları yapmaktadır. Eğitilmiş personel ve uygun alt yapı ile gıda mühendislerimiz gıda teknikerlerimiz ve uzman danışmanlık firmalarının desteği ile tüm projelerimizde ISO22000 şartları gereği sürekli iyileştirme prensibiyle uygulamaktadır.