Hizmetlerimiz

Toplu Yemek

Şirketimiz ve Yöneticileri; her biri farklı hizmetler içeren Okul,Hastane,Fabrika,Ofis,Alışveriş Merkezi, Perakende Mağazacılık, Call Center, Restaurant, Kantin, Fast Food, Üniversite, Askeri Kuruluşlar, Tatil Kampları, İnşaat Şantiyeleri yemeklerinin işletmeciliği konusunda deneyime sahiptir.

Operasyon Yöneticilerimiz, Kuruluşunuz bünyesinde bulunan mutfağınızı inceleyerek verilecek yemek hizmetine uygunluğunu belirler. Hizmet mükemmelliği açısından eksik olan ekipman araç ve gereç belirlenerek,bunlarla ilgili yatırımların nasıl ve kim tarafından yapılacağı karşılıklı görüşmelerle belirlenir. Mutfak ve salonda gerekli iyileştirme çalışmaları yapılır. Kuruluştan devir alınan Mutfak en kısa sürede işletmeye alınarak,lezzetli,ev kıvamında ve kaliteli yemek üretimine geçilir.

Kuruluşunuz bünyesinde bir üretim mutfağı bulunmadığı durumlarda yemek hizmetlerini taşıma yemek olarak sunmaktayız. Bu durumda Yemek Salonunuzu inceleyerek verilecek yemek hizmetine uygunluğunu belirleriz.Merkezi Mutfaklarımızda ürettiğimiz hijyen kurallarına uygun ve lezzetli yemeklerimizi kurumunuzun mutfaklarına ulaştırırız.

Davet ve Organizasyonlar

Kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışını benimsemiş olan LİMON dilediğiniz açılış, kokteyl, kutlama, yemek, piknik vb. OUTSIDE CATERING gerektiren organizasyonlarınızı dilediğiniz her mekânda gerçekleştirmektedir.

Bu hizmetlerde konuklarınızın yiyecek ve içecek, müzik ,eğlence parkları veya çocuk animasyon grubu ihtiyaçlarının karşılanmasından, salon düzenlemeleri ve masa-sandalye giydirmelerine kadar çok geniş bir hizmet yelpazesi de sunmaktadır.

Sizlere, sunduğumuz kusursuz hizmetle, konuklarınıza mutluluk aşılamaktayız.

Davet ve Organizasyonlar