İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız ve Uygulamaları

İnsan Kaynakları politikamızın özü; çalışanlarımızı meslek sahibi yapmak, mesleğinde ilerleme, gelişme olanağı sağlamak ve sektörün aranan LİMON’un değerli bir personeli konumuna getirmektir.

Limon İnsan Kaynakları Politikası, çalışanlarının beceri ve performanslarıyla uyumlu olarak iş verimliliklerini yükseltmeyi kendileri için belirlenen kariyer planlarının gerektirdiği eğitim imkanlarını sağlayarak üst görevlere hazırlanmalarını amaçlar. Bu politika çerçevesinde, çalışanlar şirketin eylemlerinin vazgeçilmez unsurları olarak görülür ve kariyerlerini geliştirerek LİMON ile daha çok bütünleşirler.

İnsan Kaynakları Politikamız ve Uygulamaları
İnsan Kaynakları Stratejisi

İnsan Kaynakları Stratejisi

Biz, başarımızın temelinde yatan en önemli faktörlerden birinin “insan” yaklaşımı olduğuna ve yetenekli insanlar olmadığı takdirde başarılı olunamayacağına inanmaktayız.

Bu yüzden LİMON çalışanlarının kendilerini LİMON’un başarısının bir parçası olarak görmeleri ve çalışanlarımızın LİMON Şirket Kültürü’ne uyum sağlayacak yapıda olması bizler için önemlidir. Bu nedenle, her pozisyon için, o pozisyonun gerektirdiği bilgi, yetenek ve tecrübe dışında LİMON’un adaylarda aradığı üç temel özellikle vardır: Öğrenmeye açık olmak, sürekli gelişim ve takım çalışmasına yatkın olmak.

İş Başvuru Formu

Lütfen CV'lerinizi sadece PDF veya DOCX formatlarında yükleyin.
Ürün, hizmet ve kampanyaların reklam amaçlı sunulabilmesi için kişisel verilerimin işlenmesine ve tarafıma tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine izin veriyorum.
“Vereceğiniz kişisel bilgileriniz ileteceğiniz memnuniyet, şikayet ve öneri mesajlarının cevaplanması ve sizinle bu kapsamda iletişime geçilmesi süreçlerinde tarafımızca işlenecek ve uygun güvenlik önlemleri alınarak muhafaza edilecektir.
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.”